Koupelové soli

                           

       

        

     

    Koupelová sůl má velmi příznivý vliv na

    regeneraci pokožky.Udržuje ji hydratovanou,

    vyhlazenou a vitální.Sůl je vhodná pro všechny

    typy pokožky.Zanechává ji hebkou,

    pružnou i čistou, ale zároveň také uvolňuje a

    dokáže tišit bolesti zad.

 

      Dodávám v gramážích 250g, 0,5 kg  a 1 kg

 

Cedrové dřevo : je antiseptické.Napomáhá léčbě respiračních onemocnění - na rýmu,brontichídu,působí i jako repelent,na alergii - lupénka,ekzémy ( atopické a pod.),suché plísně a jiná kožní onemocnění.Nevhodné pro těhotné.

 

 

Citron : na bolest hlavy,snižuje krevní tlak,povzbuzuje organismus,při dušev.námaze

             

Černý hrozen : sůl vhodná pro sportovce a osoby s vyšší fyzickou zátěží.Napomáhá při namožených vazech a svalech.Má výborné antioxidační účinky.

            

Eukalypt : na dýchací potíže,k hojení ran

            

 

Levandule : napomáhá regeneraci fyzických i psychických sil. Luxusní zážitek,který zbavuje stresu a vede k příjemné a pohodové náladě.Vhodný  při nespavosti,migréně,chřipce,má hojivé účinky.

            

Mandarinka : Obsahuje prospěšné látky,které zabraňují vysušování a podráždění pokožky a udržuje ji jemnou,svěží a pomáhá k celkové relaxaci těla.Společně s mátou kadeřavou - výborná k masážím pro kojence

 

Máta kadeřavá  : podporuje koncentraci, uvolňuje hleny,mírní rýmu a nachlazení, nepoužívat při homeopat.léčbě

 

Pomeranč : působí antidepresivně,potlačuje stesk, úzkost, smutek, strach, nervozitu, nespavost.Uvolňuje, osvěžuje,posiluje srdce.Oživuje ochablou a unavenou pleť.Zklidňuje podrážděnou pokožku,kožní záněty a zvlhčuje rozpraskanou kůži a mozoly.Podporuje regenaraci kožních buněk.Vhodný při horečnatých onemocněních,v rekonvalescenci,chudokrevnosti,stavu vyčerpání,infekčích onemocnění a při nechutenství.POZOR !!! může zvýšit fotosenzibilitu !!

 

Rozmarýn :silně stimuluje po únavě,zahání úzkost,pomáhá při nachlazení a je vhodná na masáže při bolesti svalů.POZOR !! Nevhodná pro těhotné,epileptiky a při vysok.tlaku

 

Santalové dřevo silice  : stimuluje trávicí trakt,pomáhhá regenerovat pokožku,vhodná na záněty močového měchýře a na hemeroidy.Působí antirevmaticky,protizánětlivě a je výborný na léčbu lupénky.POZOR !! Nevhodná při akutních ledvinových potížích a v těhotenství !!

 

Skořicová silice :stimuluje a povzbuzuje,má antiseptické a čistící účinky.POZOR !!! je alergenní, nutno provést test na pokožce.Léčí problémy s lupy, vhodná na opary,dezinfikuje drobné ranky, popáleniny a odřeniny,výborná i jako kloktadlo proti zánětu dásní,paradentózy a aftů.

 

Silice - jasmín růže ,orchidej : relaxační - napomáhá uvolnění organismu,vhodné zejména pro ženy.

 

Borovice : napomáhá k celkovému uvolnění organismu,pomáhá proti depresi.Horká lázeň s touto vůní    pomáhá uvolnit nosní dutiny a horní cesty dýchací.Obsahuje velké množství antioxidačních látek,vhodné ke změkčení kůže na nohou .Vhodné používat i před pedikůrou.

 

Damašský květ : pozitivně ovlivňuje psychiku,přináší pocit harmonie a radosti,uklidňuje mozek , srdce a bystří ducha. Podporuje krevní běh a mírně působí na ženské orgány.Pomáhá proti apatii.

       
Aloe vera : vhodná k hojení drobných poranění,popálenin.Výborně hydratuje pokožku.

 

Jahoda: ovocná relaxační koupel, příznivě obnovuje rovnováhu těla a mysli.

 

Konopná :očišťuje a revitalizuje pokožku,odplavuje únavu a stres,uvolňuje svalstvo při zvýšené fyzic.námaze a odstraňuje pocit těžkých nohou.

               

Heřmánek : pomáhá k léčbě zánětů, hojení ran, uvolňuje křeče,navozuje celkové uklidnění.

 

Meduňka: uklidňuje nervovou soustavu a psychiku,rozptyluje melancholii,pomáhá při depresích,migréně,podrážděnosti,únavě, nespavosti,při snížení krevního tlaku, na revmatické bolesti, mírní křeče při nadýmání, zvracení a mensruaci a pomáhá při nachlazení.

 

Vodní meloun:osvěžující, sladká ovocná vůně, vhodná pro celkovou ralaxaci těla a mysli.

Tymián:

Čajová růže :

        

                       meduňka, vod. meloun,citron

          

                   levandule, jahoda,mrtvé moře s aloe